Акарицидна обробка територій

ОКП ЛОР «Профдезінфекція» - підприємство, що володіє найбільшим досвідом у проведенні акарицидних обробок на території м.Львова від кліщів.

Проведення професійної обробки зон відпочинку є невід’ємною складовою профілактики кліщових інфекцій таких як кліщовий енцефаліт і хвороба Лайма.

Кліщі активні всюди де є рослинність – в лісі, парках на дачних ділянках. Вони становлять небезпеку для всіх теплокровних істот: людини, собак, кішок і т. д.

Акарицидна обробка – вдале вирішення проблеми позбавлення від настирливих і небезпечних кліщів, яка дозволить впевнено знаходиться в природних умовах.

Ми використовуємо сучасне обладнання та безпечні для людей та тварин акарицидні засоби, що зареєстровані та дозволені для використання на території України.

Найбільш вдалий час для проведення профілактичних заходів до початку кліщового сезону. Кліщі виявляють активність на початку літа (травень-червень) і в кінці (серпень-жовтень).

Акарицидну обробка території від кліщів – це дуже ефективна міра, що дозволяє убезпечити вас, сім’ю і домашніх тварин від нападів кліщів на ділянці. При дотриманні інструкцій і заходів обережності вона абсолютно безпечна.

Акарицидна обробка територій